top of page

RENAULT TRAFIC II (2001 - 2014)

BusGordijnen voor de Renault Trafic zijn niet

beschikbaar voor de voorruit en de cabineramen.

​

€ 85,- BusGordijn per achterraam (H2) 

€ 80,- BusGordijn per achterraam (H1) 

€ 120,- BusGordijn achterklep (H1) 

€ 85,- BusGordijn schuifdeur 

€ 85,- BusGordijn zijraam 

€ 85,- BusGordijn zijraam achter 

BusGordijn Renault Trafic

* Op de foto staan dubbele achterdeuren met hoogte H2

EXTRA INFORMATIE OVER RENAULT TRAFIC

​

BusGordijn achterraam:

  • Het BusGordijn voor de achterramen vallen 'in' het raam.

  • BusGordijnen voor de achterramen zijn er in verschillende variaties. Is de hoogte van je bus H1 of H2? Bij de dubbele achterdeuren is de hoogte van het raam dan verschillend. Geef in het bestelformulier aan of de hoogte H1 of H2 is.

  • Is het raam bekleed met (een dun laagje) vilt of armaflex? Dan kan het BusGordijn gemaakt worden met alleen grote magneten. Geef dit aan in het bestelformulier. De meerprijs is 15,- per gordijn. 

BusGordijn achterklep:

  • Het BusGordijn voor de achterklep (met hoogte H1) heeft alleen magneten aan de bovenkant en de zijkanten, de onderkant valt over het kunststof.

  • Het BusGordijn valt 'in' het raam, het gordijn moet op het binnenste randje plakken (zie de foto's)

​

BusGordijn schuifdeur:

  • Het BusGordijn valt 'in' het raam en heeft ronde hoeken.

  • Heb je een schuifraam in het raam van de schuifdeur dat uitsteekt? Meestal moet het gordijn dan 1 cm breder en 1,5 cm hoger worden. Neem contact op over de afmetingen en geef dit aan in het bestelformulier. De meerprijs is 15,- per gordijn.

 

BusGordijn zijraam:

  • Het BusGordijn voor het zijraam (links) valt 'in' het raam en heeft ronde hoeken.

  • Is het raam bekleed met (een dun laagje) vilt of armaflex? Dan kan het BusGordijn gemaakt worden met alleen grote magneten. Geef dit aan in het bestelformulier. De meerprijs is 15,- per gordijn. 
    ​

BusGordijn zijraam achter:

  • Het BusGordijn voor het zijraam achter valt 'in' het raam en heeft ronde hoeken.

  • Je kan het gordijn dubbel klappen, de onderste magneten plakken op de bovenste magneten.

  • Is het raam bekleed met (een dun laagje) vilt of armaflex? Dan kan het BusGordijn gemaakt worden met alleen grote magneten. Geef dit aan in het bestelformulier. De meerprijs is 15,- per gordijn. 
     

€ 85,- BusGordijn per achterraam (H2)

€ 80,- BusGordijn per achterraam (H1)

€ 120,- BusGordijn achterklep (H1)

€ 85,- BusGordijn zijraam

€ 85,- BusGordijn schuifdeur

€ 85,- BusGordijn zijraam achter

Video: ophangen BusGordijn achterklep

Prijzen en verzending

  • Alle prijzen zijn inclusief 21% btw

  • Prijzen zijn exclusief verzending
    (€ 7,50 binnen Nederland / €11,- naar België)

Levertijd

  • Klik hier voor de actuele levertijd. De levertijd is gemiddeld 4-6 weken na betaling van de factuur. (Vanwege drukte is de levertijd in het voorjaar langer dan in het najaar).

  • Na het invullen van het bestelformulier ontvang je een factuur per mail. Na betaling van de factuur worden je gordijnen ingepland en ontvang je een mail over de precieze levertijd.

  • Spoed? In het bestelformulier kan je ‘spoedbestelling’ aangeven. De levertijd is dan 2 tot 3 weken, hier geldt een meerprijs voor van ​​
    + 30%.

WAT KLANTEN MET DEZE BUS ZEGGEN OVER BUSGORDIJN:

Opel Vivaro A, Renault Trafic II en Nissan Primaster zijn dezelfde bus

De achterramen zijn ook hetzelfde bij Opel Vivaro B, Renault Trafic III en Nissan NV300

Renee

RENAULT TRAFIC II, ROTTERDAM, NL

"De gordijnen van BusGordijn zijn echt een must have voor je camperbus. Ik ben echt ontzettend blij met deze gordijnen want je bergt ze makkelijk op en 'plakt' ze net zo makkelijk weer voor je ramen. De magneten doen het ook goed met vilt ertussen. Ik ben net terug  van een maandje reizen en heb wel meerdere keren gedacht: deze gordijnen zijn zo top!"

trafic II achter 2 renee.jpeg

Jos

RENAULT TRAFIC II, SAUWERD, NL

"De gordijnen zijn aangekomen, ziet er geweldig uit. Bedankt Laurie!!"

Dinja

OPEL VIVARO A, WORMERVEER, NL

"Ik ben erg blij met de gordijnen, als de camper af is zal ik er nog een foto van maken."

Marion

RENAULT TRAFIC II, HEILOO, NL

"Dank je wel voor het gordijn. Zijn er blij mee."

vivaro klep Fred.JPG

Sandra

MERCEDES SPRINTER II, ZWARTEBROEK, NL

"Bedankt voor ons prachtige busgordijn. We zijn er superblij mee!"

Rosalyn

OPEL VIVARO A, ARNHEM, NL

"Gordijntjes sluiten erg goed aan, mooi afgewerkt, supereenvoudig 'op te hangen' middels de magneetjes, labeltje op het gordijn geeft aan wat boven en onder is, hele leuke print, ruime keuze uit prints. Wij zijn er heel blij mee!!"

achterraam H1 Opel Vivaro A.jpg

Sandra

MERCEDES SPRINTER II, ZWARTEBROEK, NL

"Bedankt voor ons prachtige busgordijn. We zijn er superblij mee!"

Roos

OPEL VIVARO A, AMSTERDAM, NL

"Zo blij met mijn nieuwe gordijnen"

Opel Vivaro

Jacqueline

OPEL VIVARO A, EINDHOVEN, NL

"Wij hebben heerlijk van onze eerste vakantie met onze camper en jouw BusGordijnen genoten!! Ze blijven top zitten, zijn super makkelijk te bevestigen of (deels) los te maken en verduisteren fantastisch!"

bottom of page